YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA
Astrolojiye İnananlar Veya İnanmayıp Onsuz Kalamayanlar! Yükselen Burcunuzu Merak Ediyorsanız Eğer Sizin İçin Geliştirdiğimiz Yükselen Burç Hesaplama Aracını Kullanabilirsiniz.
DOĞUM TARİHİ GÜN
:
DOĞUM TARİHİ AY
:
DOĞUM TARİHİ YIL
:
DOĞUM SAATİ
:
DOĞUM DAKİKASI
:

Burçlar insanların yakıdan ilgilendiği ve hayatın gidişatında büyük önemi olan bir olgudur. Her insanın doğduğu tarihe göre bir burcu olur ki bu burçlar astrolojik değişkenlere göre kişinin karakterini oluşturur. Tabi herkesin nasıl bir burcu varsa, bir de yükselen burcu vardır. Pek çok insan tarafından bilinmeyen bu yükselen burçlar da en az ana burçlar kadar kişinin karakterini etkiler. Yükselen Burç Hesaplama işlemlerinizi sitemizden saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yükselen burçlar 2 saatte bir değişim gösterdiği için doğru tespiti son derece önemlidir. Bunun yapılabilmesi için de kişinin doğduğu saati çok iyi biliyor olması şarttır. Sizler için biz tun bu kıstasları içeren yükselen burç hesaplama tablosu oluşturduk. Böylelikle kendi yükselen burcunuzu da doğru tespit edebilir ve sonraki süreçlerde sizi bekleyen durumları daha net öğrenebilirsiniz.

Yeni Nesil Hesaplama Platformu HesaplaX'dan Elde Edeceğiniz Bilgilerin Tamamı Bilgilendirme Amaçlıdır.

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA YORUMLARI