DERS NOTU HESAPLA
Ders Notu Hesaplama Aracımızı Kullanarak 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf, 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. ve 8.Sınıf Ders Notunuzu Hesaplayabilirsiniz. 2014-2015 Eğitim Yılı Ve Sonra ki Eğitim Yılları İçin Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
1. YAZILI SINAV
:
2. YAZILI SINAV
:
3. YAZILI SINAV
:
4. YAZILI SINAV
:
1. PROJE GÖREVİ
:
2. PROJE GÖREVİ
:
1. DERS ETKİN. KATILIM
:
2. DERS ETKİN. KATILIM
:
3. DERS ETKİN. KATILIM
:
4. DERS ETKİN. KATILIM
:
5. DERS ETKİN. KATILIM
:

Özellikle yıl sonlarında geçme ve kalma hesaplamaları yapılacağı sırada ders notları çok büyük bir önem arz etmektedir. Ders notları doğru bir şekilde hesaplanmadığı takdirde birçok kişi geçme kalma hesaplarını da doğru bir şekilde yerine getirememektedir. Ders notunun hesaplandığı sırada ise birçok faktörün önem gösterdiği görülebilmektedir. Bu noktalara dikkat edilmezse doğru bir hesaplama yapılamaz.

Ders notlarının hesaplanması sırasında bütün ağırlıklar doğru bir şekilde hesaplanmazsa ortalama ve yılsonunda ne kadar düşeceğini tam olarak göremeyebilirsiniz. Hesaplama işlemleri sırasında en doğru hesabı yapmak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemizde sizlere bu noktada en doğru bilgileri sunmaya ve hesaplarınızı düzgün bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaya dikkat ediyoruz.

Yeni Nesil Hesaplama Platformu HesaplaX'dan Elde Edeceğiniz Bilgilerin Tamamı Bilgilendirme Amaçlıdır.

DERS NOTU HESAPLA YORUMLARI