KULLANICI SÖZLEŞMESİ

      Hesaplax.com sitesi içerisinde erişime açılan hizmetler ve içerikler bulunur. Web sitesi bu içerikler ve hizmetlerin hangisinin ücretli olacağını belirlemekte serbest olmaktadır.

      Hesaplax.com sitesinin sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen kullanıcılar site üzerinden işlem yapmak istediği zaman sadece hukuka uygun olarak şahsi veya kurumsal amaçlar ile birlikte işlemlerini gerçekleştirebilirler. Web sitesi içerisinde kullanıcıların yapmış olduğu her işlemde cezai ve hukuki sorumluluk kendilerine ait olmaktadır.

      Hesaplax.com sitesi içerisinde bulunan kullanıcılar başka bir üçüncü kişinin haklarını kısıtlayacak şekilde teşkil edecek herhangi bir davranış veya işlemde bulunamaz. Hesaplax.com sitesinde bulunan bilgiler ve içerikler başka üçüncü kişiler tarafından da paylaşılamaz.

      Site içerisinde yer alan kullanıcı, hesaplax.com adresinde bulunan metinleri, görselleri, videoları, veri tabanını, dosyaları ve bunun gibi imgeleri kopyalayamaz, çoğaltamaz ve dağıtamaz. Aynı zamanda bu bilgileri işleyemez.

      Hesaplax.com sitesi içerisinde üçüncü bir kişi tarafından hizmet sağlandığı zaman bu sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden hesaplax.com sorumlu olmamaktadır. Hesaplax.com içerisindeki çalışanlar, yöneticiler ve iş birliği içerisinde olduğu kurumlar da bu sorumluluğu almamaktadır. Üçüncü bir kişi tarafından yayınlanan görsel ve işitsel imgeler, bilgiler, içerikler üçüncü kişinin sorumluluğu altında olmaktadır. Bu içeriklerin ve yayınların doğruluğu, güvenirliği, hukuka uygunluğu hesaplax.com tarafından garanti edilmemektedir.

      Site içerisinde yer alan kullanıcılar web sitesini kullanarak başka kullanıcılara veya üçüncü kişilerin aleyhine hiçbir uygulamada bulunamaz. Bu kullanıcı koşullarına aykırı bir davranış gerçekleştirildiği zaman site içerisinde yer alan faaliyetler ile zarar uğradıkları zaman hesaplax.com web sitesi dolaylı veya doğrudan olarak hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir.

      Hesaplax.com sitesinde kullanıcılar kendileri tarafından bir bilgi veya içerik sağladıkları zaman sağlamış oldukları bu bilgilerin hukuka uygun bir şekilde ve doğru olduğunu kabul etmiş olurlar. Kullanıcıların paylaşmış olduğu içerikler ve bilgiler hesaplax.com tarafından doğruluğu araştırmak, bilgilerin hukuka uygun olduğunu garanti etmek ve güvenli olduğunu söylemekte sorumlu ve yükümlü olmamaktadır.

      Hesaplax.com sitesi içerisinde bulunan kullanıcılar Türk Ticaret Kanunu hükümlerine uygun bir şekilde davranmalıdır. Haksız rekabete yol açabilecek herhangi bir faaliyette bulunulması yasak olmaktadır. Hesaplax.com web sitesinin ve üçüncü şahısların itibarını sarsacak, kişilik haklarına müdahale edecek herhangi bir davranışta bulunmaması gerekmektedir. Kullanıcı sözleşmesi ile birlikte bunları yapmayacağını da kabul etmiş olmaktadır.

      Hesaplax.com sitesi kullanıcılar için hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler ve içerikleri de her zaman değiştirmeye hakkı bulunmaktadır. Bu hakkını kullanıcılara herhangi bir bildirimde bulunmadan kullanabilir. Hesaplax.com sitesinin talep ettiği içerikleri değiştirme veya düzenleme kullanıcılar tarafından yerine getirilmek zorundadır. Bu talep, hesaplax.com tarafından incelenmektedir. İncelenmeler sonucunda web sitesi değiştirmeyi veya düzenlemeyi gerekli görüyor ise işlemleri hemen yapmaktadır. Hesaplax.com tarafından talep edilen bu değiştirme veya düzenlemeler sonucunda doğabilecek hukuki ve cezai sorumluluklardan hesaplax.com web sitesi sorumlu olmamaktadır.

      Hesaplax.com web sitesi içerisinde kullanıcıların siteye iletmiş olduğu bilgiler gizlilik politikası dahilinde kullanılabilir. Bu bilgiler bir veri tabanı üzerinde muhafaza edilmektedir. Siteye giriş yapan kullanıcı veya ziyaretçinin adresi, epostası, telefonu ve IP adresini kullanıcılarla ve iş ortakları ile birlikte yapmış olduğu sözleşmeler kapsamında kişiye yönelik hizmetler sunmak ve istatistik değerlendirmeler yapmak için kullanılabilir.

      Hesaplax.com sitesinde yer alan içeriklerde bulunan web siteleri ve linkler vasıtası ile erişilen dosyalar, içerikler, hizmetler hesaplax.com sorumluluğunda olmamaktadır. Kullanıcının ziyaret ettiği diğer siteler veya içerikler kullanıcının sorumluluğundandır. Bunlardan doğan ve doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya ait olmaktadır. Hesaplax.com web sitesi bu konuda oluşabilecek herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir.