ADET GÜNÜNE GÖRE GEBELIK HESAPLAMA
Son adet günü girerek veya gebe kalma tarihinizi belirterek, gebelik durumunuz ile ilgili geçen gün, hafta, kalan gün, tahmini doğum ve doğacak bebeğinizin burcunu öğrenebilirsiniz.
HESAPLAMA TÜRÜ
:
GÜN
:
AY
:
YIL
:

Her gün binlerce kadın adet gününe göre gebelik hesaplama veya tahmini doğum tarihi hesaplama işlemi yaparak yumurtlamanın olacağı günü tahmin etmeye çalışıyorlar. Aslında kadın bu hesaplamaların yapılabilmesi için hayli düzenli çalışan bir yapıya sahip. Tabi bir de bu hesaplamanın hamilelik sonrası da bulunuyor. Bebeğin kaç haftalık olduğunun saptanması ve sonraki aşamalar bu hesaplamaya bağlı gelişiyor.

Sitemiz gebelikten döviz kurlarına kadar onlarca farklı konuda hesaplama yapabileceğiniz bir yerdir. Son adet tarihinizi ilgili yere yazmanız sureti ile gebelik hesaplama yapabileceğiniz sitemiz sizlere her zaman en doğru bilgiyi aktarmayı bekliyor. Bu hesaplamalara göre gebelik takviminizi oluşturabilir ve hafta hafta beslenme programınızı düzenleyebilirsiniz. Üstelik bebeğinizin gelişimini de çok daha yakından takip etme şansını yakalayabilirsiniz.

Yeni Nesil Hesaplama Platformu HesaplaX'dan Elde Edeceğiniz Bilgilerin Tamamı Bilgilendirme Amaçlıdır.

ADET GÜNÜNE GÖRE GEBELIK HESAPLAMA YORUMLARI