KALORI HESAPLAMA
Günlük Kalori ihtiyacınızı Ve Metabolizma Hızınızı Merak Etmiyor musunuz? Öğrenmek İçin Sizin İçin Geliştirmiş Olduğumuz Kalori Hesaplama Aracımızı Kullanabilirsiniz.
CİNSİYET
:
YAŞINIZ
:
BOYUNUZ  ( cm )
:
KİLONUZ
:

Kalori; besinlerin içindeki enerji miktarıdır. Besinler sindirim sırasında yanarak içindeki besin değerini enerji olarak vücuda verirler.

İnsanın günlük yaşamını devam ettirebilmesi için yaş ve hareket tarzına göre belli miktarda kalori alması gerekmektedir. Gerekli miktarda kalorilik enerji almadığı sürece hareket etme şansı azalır çünkü yorgun ve bitkin düşer.

Eğer günlük yaşamda size gerekli olan kaloriyi merak ediyorsanız hesaplax Kalori Hesaplama sitesi ile çok kolay hesaplayabilirsiniz.

Günlük kalori ihtiyacınızı yada günlük ne kadar kaloriye ihtiyacınızın olduğunu sitemiz üzerinden istediğiniz yerde ve saat fark etmeksizin hesaplayabilirsiniz.

Hesaplama Sitesi Hesaplax, Sağlık Hesaplamaları kategorisinde Kalori Hesaplama bölümünde cinsiyetinizi, yaşınızı, boyunuzu ve kilonuzu yazarak hesapla tuşuna basmanız yeterli. Günlük kalori ihtiyacınızı sitemiz anında hesaplasın ve ne kadar kaloriye ihtiyacınız olduğunu öğrenin.
 

Yeni Nesil Hesaplama Platformu HesaplaX'dan Elde Edeceğiniz Bilgilerin Tamamı Bilgilendirme Amaçlıdır.

KALORI HESAPLAMA YORUMLARI